Krovinių draudimas

Gabenant krovinius, deja, visada išlieka tikimybė, kad krovinys dėl įvairių priežasčių gali būti pažeistas arba netgi pavogtas. Bendru atveju už krovinį yra atsakingas vežėjas ir krovinio sugadinimo ar dingimo atveju krovinio savininkas turi teisę pareikšti pretenziją krovinio vežėjui. Tačiau visus tarptautinius pervežimus reglamentuoja tarptautinės konvencijos, kuriose yra numatytos vežėjo atsakomybės ribos.

Pervežimus oro transportu reglamentuoja 1929 m. Varšuvos konvencija. Vežėjo atsakomybė oro transporte yra apribota 16,67 SDR* už kiekvieną bruto kilogramą. Pervežimus žemės transportu reglamentuoja 1956 m. Ženevoje pasirašyta „Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija (CMR)“. Vežėjo atsakomybė yra apribota 8,33 SDR už bruto kilogramą. Jūrų transporte vežėjo atsakomybę numato 1968 m. Hagos – Visbio taisyklės ir ji apribota 2 SDR* už bruto kilogramą arba 666,67 SDR) už konteinerį.

Atkreipkite dėmesį, kad vežėjas atsakingas tik už nuostolius, kurie atsirado dėl jo kaltės. Neturint krovinių draudimo, nebus kompensuojami nuostoliai dėl netinkamo įpakavimo, neteisingos informacijos pateikimo ir t.t.

Todėl, jeigu norite būti tikri, kad Jums bus kompensuoti visi dėl krovinio pažeidimo arba dingimo atsiradę nuostoliai, kai krovinio vertė didesnė už vežėjo atsakomybės ribas arba nuostoliai atsirado ne dėl vežėjo kaltės, rekomenduojame Jums apdrausti krovinį nuo visų rizikų. Įsigijus krovinių draudimą, sumažinsite verslo rizikas ir turėsite patikimą garantiją, kad nepatirsite finansinių nuostolių, įvykus draudžiamajam įvykiui. Krovinių draudimo sutartys gali būti vienkartinės, t.y. konkrečiam kroviniui tiksliai apibrėžtu laikotarpiu, ir ilgalaikės, kai apdraudžiami visi krovinių draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu pervežami kroviniai. Norėdami įsigyti krovinių draudimą, pažymėkite tai krovinio užsakymo pastabose.

*SDR (Special Drawing Rights) yra sutartinis atsiskaitymo vienetas (1 SDR – tai maždaug 1,16 EUR). SDR kursą galite sužinoti Lietuvos Banko internetiniame puslapyje.   Apie mus

   Logistikos įmonė „Jumisa“ įkurta 1996 m. Veiklą įmonė pradėjo teikdama muitinės tarpininkavimo ir krovinių pristatymo paslaugas. Po metų buvo pasiūlyta ir gabenimo oro transportu paslauga. Dar vėliau logistikos paslaugų gausėjo ir šiuo metu jums galime pasiūlyti viską, ko reikia sandėliuojant ir ekspedijuojant krovinius.

   Šiuo metu teikiamos UAB „Jumisa“ paslaugos:

   - Temperatūriniai pervežimai bendrovės automobiliais;

   - Muitinės sandėliavimo paslaugos;

   - Muitinės tarpininkavimo paslaugos;

   - „Intrastat“ ataskaitų rengimas;

   - Krovinių draudimas;

   - Gabenimas oro transportu;

   - Gabenimas jūrų transportu;

   - Tarptautiniai ir vietiniai pervežimai bendrovės automobilių parko automobiliais;

   - Integruotos multimodalaus vežimo paslaugos - pagal užsakovų pageidavimus ir poreikius kroviniai gabenami derinant oro, sausumos, jūrų transportą (tai leidžia optimaliai naudoti išteklius ir operatyviai gabenti įvairius krovinius).

   Mes siekiame aukščiausios kokybės, savo klientams norime pasiūlyti efektyviausius ir jiems naudingiausius sprendimus, todėl, pasitelkę savo specialistų patirtį, ieškome geriausių pasiūlymų kiekvienam klientui individualiai.

   Vizija

   Nuolat reaguodami į besikeičiančią rinką, mes siekiame ne tik išlikti profesionali ir inovatyvi logistikos kompanija, bet ir teikti užsakovams vis universalesnius, lankstesnius ir operatyvesnius sprendimus už patrauklią kainą.

   Misija

   Mūsų, kaip logistikos paslaugų teikėjos, misija - teikti lanksčius, profesionalius, geriausiai kliento poreikius ir tikslus atitinkančius sprendimus, kurti pasitikėjimo atmosferą tarp darbuotojų, užsakovų, verslo partnerių. Siekti, kad užsakovas, patikėjęs savo verslo dalį vežėjams, galėtų jais visiškai pasikliauti.


   Vizija ir misija – ateities kryptis. Kasdienos žingsnių į ją pagrindas – mūsų vertybės.


   - Dėmesys. Vertiname kiekvieną klientą. Įsiklausome, gilinamės ir siekiame suvokti jo poreikius, tikslus. Tai leidžia siūlyti optimalius, kiekvienai bendrovei individualiai kuriamus sprendimus.

   - Lankstumas. Tai, kad esame nedidelė kompanija, leidžia itin lanksčiai reaguoti į užsakovo poreikius, jų pokyčius. Savo darbuotojus skatiname dirbti kūrybiškai, siūlyti efektyviausius sprendimus atsižvelgiant į kiekvieno krovinio ir užsakovo poreikius. Be to, lanksčiai deriname įvairias pervežimo sausuma, jūra, oru technologijas.

   - Atsakomybė. Mūsų veiklos pagrindas – tarptautinės konvencijos. Mes prisiimame atsakomybę už mums patikėtus krovinius – nuo sandėliavimo iki pristatymo į reikiamą vietą.

   - Atvirumas. Gerbdami savo užsakovus ir darbuotojus, dirbdami komandoje, mes siekiame sukurti efektyvius bendradarbiavimo ryšius su savo kolegomis, užsakovais, partneriais. Tik atviras bendravimas leidžia geriausiai tenkinti užsakovų poreikius, nuolat tobulėti ir prisitaikyti.

   Mūsų komanda

   Abipusis pasitikėjimas, atsakomybė, sugebėjimas naudotis turimomis žiniomis bei kurti naujoves lemia tai, kad mūsų komanda įveikia sudėtingiausius iššūkius. Nesiimame darbų, kurių negalėsime atlikti, tačiau visada stengiamės tobulėti ir spręsti sudėtingus uždavinius, problemas.


   Mūsų komandą sudaro 12 specialistų, kalbančių anglų, vokiečių, rusų, lenkų kalbomis. Tai darbuotojai, turintys įvairių sričių aukštąjį ir aukštesnįjį išsilavinimą bei derinantys savo teorines žinias su praktika. Vidutinė darbuotojų darbo logistikos srityje patirtis yra daugiau nei 7 metai. Praktinės žinios, įgūdžiai, išbandyti sprendimai krovinių pervežimo srityje bei siekis ieškoti ko nors nauja leidžia siūlyti optimalius sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę.

   Susisiekite

    JSC “Jumisa”

    Meistrų str. 8A, Vilnius LT-02189

    Tel.: +370 5 216 36 92; + 370 5 230 68 11

    Fax.: + 370 5 230 64 23

    El. paštas: info@jumisa.lt

    Vežimas oro, jūrų ir termo transportu:

    Saulius Petraitis

    Tel.: + 370 5 230 68 11

    Mob.: +370 699 32 588

    El. paštas: saulius@jumisa.lt

    Vežimai sausumos transportu:

    Andrius Račkys

    Tel.: +370 5 216 52 38

    Mob.: +370 685 07839

    El. paštas: andrius@jumisa.lt

    Muitinės tarpininkai:

    Tomas Beriozovas

    Tel.: +370 5 216 48 25

    Mob.: +370 699 49 808

    El. paštas: tomas@jumisa.lt