Krovinių pervežimas oru

Krovinių pervežimas oru yra vienas saugiausių ir operatyviausių krovinių gabenimo būdų. Mes lengvai prisitaikome prie unikalių, specifinių krovinių gabenimo reikalavimų ir garantuojame, kad krovinių pervežimas bus atliktas tinkamai, pavyzdžiui, reikiamoje temperatūroje ar pakuotėje. „Jumisa“ krovinių pervežimo oro transportu paslaugas teikia nuo 1997 metų. Kadangi bendradarbiaujame su daugeliu žinomų aviakompanijų, galime garantuoti greitą ir saugų krovinių pervežimą visame pasaulyje. Šios srities paslaugos:

 • Krovinių gabenimas oro transportu į (iš) visas pasaulio šalis;
 • Operatyvus krovinių eksporto dokumentų parengimas bei procedūrų įforminimas, net likus kelioms valandoms iki skrydžio; Krovinio pristatymas iki gavėjo durų (DAP pristatymo sąlygos);
 • Krovinių sandėliavimas ir paruošimas pervežimui, pakavimas;
 • Krovinių, kuriems reikalingos specifinės pervežimo sąlygos, gabenimas;
 • Krovinio transportavimas į trečiąsias šalis aplenkiant Lietuvą;
 • Galimybė atsiskaityti už pervežimą gavėjo šalyje pagal pageidavimą; Krovinio įteikimo gavėjui patvirtinimas;
 • Krovinių draudimas palankiomis sąlygomis;
 • Krovinio judėjimo sekimas.

Vienas didžiausių krovinių pervežimo oru privalumų – pristatymo trukmė. Dideli atstumai įveikiami per trumpiausią laiką, lyginant su kitomis krovinių gabenimo transporto rūšimis. Krovinių gabenimas oru skirtas kaip tik jums, jeigu jums reikia greitai nugabenti didelės vertės, bet nesunkius daiktus. Krovinių transportavimas oru skiriasi nuo transportavimo žeme ar jūra – avialinijoms itin svarbūs krovinių matmenys, didesnių matmenų krovinių ekspedijavimas kainuoja brangiau. Taip pat kroviniams, gabenamiems oru, yra taikomi kitokie saugumo reikalavimai – jie tikrinami rentgenu, gali būti apžiūrimi išardant pakuotę. Jeigu krovinio dėl jo sudėties nebus leidžiama gabenti oro transportu, mes pasirūpinsime, kad rastume jums tinkamiausią variantą greitai ir saugiau pristatyti jūsų krovinį.   Apie mus

   Logistikos įmonė „Jumisa“ įkurta 1996 m. Veiklą įmonė pradėjo teikdama muitinės tarpininkavimo ir krovinių pristatymo paslaugas. Po metų buvo pasiūlyta ir gabenimo oro transportu paslauga. Dar vėliau logistikos paslaugų gausėjo ir šiuo metu jums galime pasiūlyti viską, ko reikia sandėliuojant ir ekspedijuojant krovinius.

   Šiuo metu teikiamos UAB „Jumisa“ paslaugos:

   - Temperatūriniai pervežimai bendrovės automobiliais;

   - Muitinės sandėliavimo paslaugos;

   - Muitinės tarpininkavimo paslaugos;

   - „Intrastat“ ataskaitų rengimas;

   - Krovinių draudimas;

   - Gabenimas oro transportu;

   - Gabenimas jūrų transportu;

   - Tarptautiniai ir vietiniai pervežimai bendrovės automobilių parko automobiliais;

   - Integruotos multimodalaus vežimo paslaugos - pagal užsakovų pageidavimus ir poreikius kroviniai gabenami derinant oro, sausumos, jūrų transportą (tai leidžia optimaliai naudoti išteklius ir operatyviai gabenti įvairius krovinius).

   Mes siekiame aukščiausios kokybės, savo klientams norime pasiūlyti efektyviausius ir jiems naudingiausius sprendimus, todėl, pasitelkę savo specialistų patirtį, ieškome geriausių pasiūlymų kiekvienam klientui individualiai.

   Vizija

   Nuolat reaguodami į besikeičiančią rinką, mes siekiame ne tik išlikti profesionali ir inovatyvi logistikos kompanija, bet ir teikti užsakovams vis universalesnius, lankstesnius ir operatyvesnius sprendimus už patrauklią kainą.

   Misija

   Mūsų, kaip logistikos paslaugų teikėjos, misija - teikti lanksčius, profesionalius, geriausiai kliento poreikius ir tikslus atitinkančius sprendimus, kurti pasitikėjimo atmosferą tarp darbuotojų, užsakovų, verslo partnerių. Siekti, kad užsakovas, patikėjęs savo verslo dalį vežėjams, galėtų jais visiškai pasikliauti.


   Vizija ir misija – ateities kryptis. Kasdienos žingsnių į ją pagrindas – mūsų vertybės.


   - Dėmesys. Vertiname kiekvieną klientą. Įsiklausome, gilinamės ir siekiame suvokti jo poreikius, tikslus. Tai leidžia siūlyti optimalius, kiekvienai bendrovei individualiai kuriamus sprendimus.

   - Lankstumas. Tai, kad esame nedidelė kompanija, leidžia itin lanksčiai reaguoti į užsakovo poreikius, jų pokyčius. Savo darbuotojus skatiname dirbti kūrybiškai, siūlyti efektyviausius sprendimus atsižvelgiant į kiekvieno krovinio ir užsakovo poreikius. Be to, lanksčiai deriname įvairias pervežimo sausuma, jūra, oru technologijas.

   - Atsakomybė. Mūsų veiklos pagrindas – tarptautinės konvencijos. Mes prisiimame atsakomybę už mums patikėtus krovinius – nuo sandėliavimo iki pristatymo į reikiamą vietą.

   - Atvirumas. Gerbdami savo užsakovus ir darbuotojus, dirbdami komandoje, mes siekiame sukurti efektyvius bendradarbiavimo ryšius su savo kolegomis, užsakovais, partneriais. Tik atviras bendravimas leidžia geriausiai tenkinti užsakovų poreikius, nuolat tobulėti ir prisitaikyti.

   Mūsų komanda

   Abipusis pasitikėjimas, atsakomybė, sugebėjimas naudotis turimomis žiniomis bei kurti naujoves lemia tai, kad mūsų komanda įveikia sudėtingiausius iššūkius. Nesiimame darbų, kurių negalėsime atlikti, tačiau visada stengiamės tobulėti ir spręsti sudėtingus uždavinius, problemas.


   Mūsų komandą sudaro 12 specialistų, kalbančių anglų, vokiečių, rusų, lenkų kalbomis. Tai darbuotojai, turintys įvairių sričių aukštąjį ir aukštesnįjį išsilavinimą bei derinantys savo teorines žinias su praktika. Vidutinė darbuotojų darbo logistikos srityje patirtis yra daugiau nei 7 metai. Praktinės žinios, įgūdžiai, išbandyti sprendimai krovinių pervežimo srityje bei siekis ieškoti ko nors nauja leidžia siūlyti optimalius sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę.

   Susisiekite

    JSC “Jumisa”

    Meistrų str. 8A, Vilnius LT-02189

    Tel.: +370 5 216 36 92; + 370 5 230 68 11

    Fax.: + 370 5 230 64 23

    El. paštas: info@jumisa.lt

    Vežimas oro, jūrų ir termo transportu:

    Saulius Petraitis

    Tel.: + 370 5 230 68 11

    Mob.: +370 699 32 588

    El. paštas: saulius@jumisa.lt

    Vežimai sausumos transportu:

    Andrius Račkys

    Tel.: +370 5 216 52 38

    Mob.: +370 685 07839

    El. paštas: andrius@jumisa.lt

    Muitinės tarpininkai:

    Tomas Beriozovas

    Tel.: +370 5 216 48 25

    Mob.: +370 699 49 808

    El. paštas: tomas@jumisa.lt